Windykacja Należności i Długów - ICG International Consulting Group

12
lis

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że produkt ICG- Międzynarodowa Windykacja Należności” zgłoszony do Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego uzyskał Znak Jakości „Laur Eksperta”.
Założeniem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które „dobrze odpowiadają na potrzeby konsumentów, pozytywnie wyróżniają się na tle innych ofert dostępnych na rynku, są oryginalne, interesujące, godne polecenia Klientom”.

9 listopada 2015 roku w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”, podczas której przedstawiciele Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości, wręczyli certyfikaty poświadczające nadanie Znaków Jakości „Laur Eksperta” przedstawicielom ponad 80 firm z całej Polski – w tym dla firmy ICG za produkt ” Międzynarodowa Windykacja Należności”.

Cieszymy się, że nasz produkt tj. międzynarodowe usługi windykacyjne, został wyróżniony i tak wysoko oceniony przez kapitułę Konkursu.
Wyróżnienie to jest dla nas źródłem dumy ale także motywacją do dalszego podnoszenia atrakcyjności naszej oferty dla Klientów.

Copyright © 2011 ICG

Live Chat