Masz pytania? Zadzwoń: +48 76 835 75 43 lub 76 831 38 81

Language: Polish English German

Windykacja Niemcy – Windykacja w Niemczech

ICG – International Consulting Group oferuje profesjonalną i skuteczną windykację w Niemczech.

Z naszą pomocą odzyskasz swoje należności w niemal każdym zakątku świata. Działamy na międzynarodowym rynku usług finansowo-prawnych od 2002 roku – obecnie należymy do czołówki firm windykacyjnych w Polsce.

  • Międzynarodowa Windykacja Niemcy
  • Bez opłat wstępnych
  • Bezzaliczkowa Windykacja w Niemczech

 

Windykacja w Niemczech

Posiadamy 76 zagranicznych Kancelarii Prawnych na całym Świecie, w tym Kancelarię Prawną w Niemczech.

Międzynarodowe działania windykacyjne prowadzone są bezpośrednio w kraju dłużnika czyli w Niemczech – co zdecydowanie zwiększa skuteczność windykacji. Znajomość zawiłości niemieckiego prawa i warunków ekonomicznych przez niemieckich prawników ICG, gwarantuje pewne i bezpieczne przeprowadzenie wierzyciela przez meandry Windykacji w Niemczech.

Windykacja Międzynarodowa Niemcy to:

  • Skuteczność i rzetelność dzięki wyspecjalizowanej kadrze i współpracy z wieloma renomowanymi Kancelariami Prawnymi w Polsce i większości krajów europejskich, w tym kancelarią prawną w Niemczech.
  • Kompleksowość usług finansowo-prawnych minimalizujących ryzyko związane z prowadzeniem działalności.

Aktywnie wzmacniamy swoją obecność na nowych rynkach. To właśnie globalny zasięg usług jest jednym z największych atutów firmy windykacyjnej ICG. Możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu ekspertów bez względu na to, w jakim państwie prowadzisz działalność.

windykacja zagraniczna niemcy

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra obcojęzyczna, współpraca z licznymi, zagranicznymi firmami windykacyjnymi oraz kancelariami prawnymi pozwalają nam skutecznie świadczyć usługi windykacyjne w Niemczech oraz w niemal każdym zakątku świata.

Wybrane kraje w których świadczymy usługi windykacyjne:

Austria, Arabia, Belgia, Białoruś, Bośnia, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indie, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Korea, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Pakistan, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, USA, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Szybko i skutecznie wyegzekwujemy należność bezpośrednio w kraju dłużnika. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności do tego, by sprawnie przeprowadzić proces windykacyjny. Dla ICG pracują prawnicy i specjaliści w zakresie windykacji międzynarodowej z ponad 76 zagranicznych Kancelarii.

Windykacja polubowna prowadzona jest na koszt i ryzyko ICG na zasadzie success fee. To oznacza, że naszym wynagrodzeniem jest prowizja płatna dopiero w przypadku skutecznej egzekucji.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Atrakcyjne warunki finansowe

Bezpłatna weryfikacja sprawy i firmy dłużnika.
Brak opłat wstępnych za rozpoczęcie procesu windykacji.
Wynikowe wynagrodzenie – prowizja płatna tylko w przypadku skutecznej windykacji długu.

Prawnicy w ponad 50 krajach na świecie

Brak barier językowych w kontaktach z dłużnikami.
Znajomość lokalnego prawa, kultury.

„Laur Eksperta” za produkt „Międzynarodowa Windykacja Należności”.

Szybkość działania

Pierwsze czynności podejmujemy w ciągu 24h od przyjęcia zlecenia.

Wieloletnie doświadczenie

Wiedza zdobywana przez lata przekłada się na skuteczność. Sprawdź jak oceniają nas Klienci.

 

Tagi opisujące w czym możemy pomóc: Prawnik Niemcy, dłużnik Niemcy, zadłużenie Niemcy, Kancelaria Prawna w Niemczech, skuteczna windykacja Niemcy, zaległe faktury Niemcy, firma windykacyjna Niemcy, egzekucja Niemcy, pomoc prawna Niemcy.

Skutecznie i w bezpieczny, legalny sposób

odzyskujemy wierzytelności