Masz pytania? Zadzwoń: +48 76 835 75 43 lub 76 831 38 81

Language: Polish English German

Dlaczego My?

GLOBALNY ZASIĘG

Korzystasz z usług windykacyjnych w wybranym przez siebie kraju. Usługi windykacyjne świadczymy w całej Europie ale także m.in. w Chinach, Korei, Arabii, Turcji, Egipcie, Pakistanie, Kanadzie, USA. Gwarantujemy pełną obsługę prawną przez lokalnych prawników. Nie musisz szukać ekspertów za granicą - my się tym zajmujemy.

BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH

Oszczędzasz, nie płacąc za zgłoszenie sprawy, weryfikację dokumentów, sprawdzenie dłużnika ani działania polubowne. Wynagrodzenie prowizyjne ICG płatne jest wyłącznie od odzyskanych należności – po skutecznej egzekucji długu.

SZYBKOŚĆ i SKUTECZNOŚĆ

W ciągu 24 h od otrzymania zlecenia podejmujemy pierwsze działania windykacyjne. Etap polubowny trwa zwykle do 30 dni - za wyjątkiem zawartych porozumień o spłatach ratalnych. Ok. 70% spraw rozwiązywanych jest na etapie polubownym/przedsądowym – bez konieczności ponoszenia przez Klienta kosztów działań prawnych.

MINIMUM FORMALNOŚCI

Z nami nie musisz tracić czasu na podpisywanie wielu formularzy. Uproszczamy procedury związane z dostarczeniem ICG dokumentów i zawarciem umowy zlecenia. Stosujemy jasne, klarowne zapisy w umowach.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Współpracując z ICG otrzymujesz gwarancję, że skierowana do Ciebie oferta zostanie dostosowana do Twoich potrzeb. Indywidualnie ustalamy wysokość prowizji pobieranej po skutecznej egzekucji a także zakres i sposób działań prawnych. Klienci na bieżąco informowani są o wszelkich działaniach podejmowanych w ich sprawie – każdy z nich może korzystać z pomocy pracownika ICG, odpowiedzialnego za monitorowanie postępów w przekazanym zleceniu.

UCZCIWOŚĆ I PROFESJONALIZM

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra obcojęzyczna, współpraca z licznymi, zagranicznymi firmami windykacyjnymi oraz kancelariami prawnymi pozwalają nam skutecznie świadczyć usługi w niemal każdym zakątku świata.

Przekonaj się, że warto z nami współpracować. Bez żadnych kosztów początkowych, bez ryzyka.

ZLEĆ WINDYKACJĘ

Partnerzy

Skutecznie i w bezpieczny, legalny sposób

odzyskujemy wierzytelności