Masz pytania? Zadzwoń: +48 76 835 75 43 lub 76 831 38 81

Language: Polish English German

Firma windykacyjna ICG

Z naszą pomocą odzyskasz swoje należności w niemal każdym zakątku świata.
ICG – International Consulting Group działa na międzynarodowym rynku usług finansowo-prawnych od 2002 roku - obecnie należymy do czołówki firm windykacyjnych w Polsce.

Na stałe działamy w 50 krajach na świecie, zapewniając kompleksową obsługę prawną w zakresie skutecznej windykacji należności. Aktywnie wzmacniamy swoją obecność na nowych rynkach. To właśnie globalny zasięg usług jest jednym z największych atutów firmy windykacyjnej ICG. Możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu ekspertów bez względu na to, w jakim państwie prowadzisz działalność.

Jak działamy?

Nie ograniczamy się jedynie do typowych procedur prawnych, ale przede wszystkim kładziemy nacisk na rozwiązanie sprawy na drodze polubownej poprzez prowadzenie negocjacji. Wykorzystujemy przy tym sprawdzone i bezpieczne techniki perswazji, które skutkują odzyskaniem należności przez naszych Klientów – przy zachowaniu dobrych relacji z parterami handlowymi.

windykacja należności
windykacja długów

Powierzając nam swoją sprawę, możesz mieć pewność, że podejdziemy do niej w indywidualny sposób. To zwiększy skuteczność podejmowanych działań i sprawi, że szybciej odzyskasz swoje środki. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i oczekiwania ze strony naszych Klientów, chcąc dopasować zakres i sposób świadczonych usług do ich oczekiwań.

Nasza Firma windykacyjna jest wieloletnim członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, chcąc potwierdzić tym samym dbałość o normy prawa i etyki w zakresie oferowanych usług.

Laur Eksperta ICG

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego uzyskaliśmy prestiżowy znak jakości „Laur Eksperta” za produkt „Międzynarodowa Windykacja Należności”.

Najlepsi Oferteo

Za znakomite opinie od naszych Klientów uzyskaliśmy wyróżnienie
„Najlepsi 2019”

Partnerzy

Skutecznie i w bezpieczny, legalny sposób

odzyskujemy wierzytelności