Windykacja Należności i Długów - ICG International Consulting Group

14
sie

Oświadczenie

 

OŚWIADCZENIE

Wspólnicy spółki ICG International Consulting Group s.c. z Głogowa – zajmującej się w szczególności windykacją należności na terenie Polski i Europy, OŚWIADCZAJĄ, że NIE mają żadnych powiązań ze spółką  ICG International Consulting Group sp. z o.o. z siedzibą w KRAKOWIE, jak również z prezesem zarządu tejże spółki – Piotrem Hawryłą.

 

Konieczność wydania niniejszego oświadczena spowodowana jest tym, że od dłuższego czasu zgłaszają się do nas różne podmioty, które otrzymały od ICG International Consulting Group sp. z o.o. z siedzibą w KRAKOWIE wezwania do spłaty zadłużenia, jak również osoby odpowiadające na umieszczone w internecie przez tę spółkę oferty pracy. W związku jednakże z faktem, iż ICG International Consulting Group sp. z o.o. z Krakowa nie wskazuje swoich danych kontaktowych, wiele osób – omyłkowo – trafia właśnie do nas, myląc ze sobą te dwa różne i odrębne podmioty.

 

W związku z powyższym pragniemy podkreślić, że nigdy nie współpracowaliśmy ze spółką ICG International Consulting Group sp. z o.o. z siedzibą w KRAKOWIE i jest to podmiot całkowicie z nami niezwiązany.

 

Sugerujemy zatem dokładne weryfikowanie wszelkiej korespondencji otrzymanej od ICG International Consulting Group sp. z o.o. z Krakowa,  jak również ostrożność w przekazywaniu tej spółce swoich danych. Jednocześnie bardzo prosimy o informowanie nas o wszelkich działaniach tej spółki mogących stanowić nieuczciwe praktyki rynkowe wprowadzające Państwa w błąd

Copyright © 2011 ICG

Live Chat