Masz pytania? Zadzwoń: +48 76 835 75 43 lub 76 831 38 81

Language: Polish English German

Windykacja Węgry – Windykacja na Węgrzech

ICG – International Consulting Group oferuje profesjonalną i skuteczną windykację na Węgrzech.

Z naszą pomocą odzyskasz swoje należności w niemal każdym zakątku świata. Działamy na międzynarodowym rynku usług finansowo-prawnych od 2002 roku – obecnie należymy do czołówki firm windykacyjnych w Polsce.

  • Międzynarodowa Windykacja Węgry
  • Bez opłat wstępnych
  • Bezzaliczkowa Windykacja na Węgrzech

 

Windykacja na Węgrzech

Posiadamy 76 zagranicznych Kancelarii Prawnych na całym Świecie, w tym Kancelarię Prawną na Węgrzech.

Międzynarodowe działania windykacyjne prowadzone są bezpośrednio w kraju dłużnika czyli na Węgrzech – co zdecydowanie zwiększa skuteczność windykacji. Znajomość zawiłości węgierskiego prawa i warunków ekonomicznych przez węgierskich prawników ICG, gwarantuje pewne i bezpieczne przeprowadzenie wierzyciela przez meandry Windykacji na Węgrzech.

Windykacja Międzynarodowa Węgry to:

  • Skuteczność i rzetelność dzięki wyspecjalizowanej kadrze i współpracy z wieloma renomowanymi Kancelariami Prawnymi w Polsce i większości krajów europejskich, w tym kancelarią prawną na Węgrzech.
  • Kompleksowość usług finansowo-prawnych minimalizujących ryzyko związane z prowadzeniem działalności.

Aktywnie wzmacniamy swoją obecność na nowych rynkach. To właśnie globalny zasięg usług jest jednym z największych atutów firmy windykacyjnej ICG. Możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu ekspertów bez względu na to, w jakim państwie prowadzisz działalność.

windykacja zagraniczna węgry

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra obcojęzyczna, współpraca z licznymi, zagranicznymi firmami windykacyjnymi oraz kancelariami prawnymi pozwalają nam skutecznie świadczyć usługi windykacyjne na Węgrzech oraz w niemal każdym zakątku świata.

Wybrane kraje w których świadczymy usługi windykacyjne:

Austria, Arabia, Belgia, Białoruś, Bośnia, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indie, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Korea, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Pakistan, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, USA, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Szybko i skutecznie wyegzekwujemy należność bezpośrednio w kraju dłużnika. Posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności do tego, by sprawnie przeprowadzić proces windykacyjny. Dla ICG pracują prawnicy i specjaliści w zakresie windykacji międzynarodowej z ponad 76 zagranicznych Kancelarii.

Windykacja polubowna prowadzona jest na koszt i ryzyko ICG na zasadzie success fee. To oznacza, że naszym wynagrodzeniem jest prowizja płatna dopiero w przypadku skutecznej egzekucji.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Atrakcyjne warunki finansowe

Bezpłatna weryfikacja sprawy i firmy dłużnika.
Brak opłat wstępnych za rozpoczęcie procesu windykacji.
Wynikowe wynagrodzenie – prowizja płatna tylko w przypadku skutecznej windykacji długu.

Prawnicy w ponad 50 krajach na świecie

Brak barier językowych w kontaktach z dłużnikami.
Znajomość lokalnego prawa, kultury.

„Laur Eksperta” za produkt „Międzynarodowa Windykacja Należności”.

Szybkość działania

Pierwsze czynności podejmujemy w ciągu 24h od przyjęcia zlecenia.

Wieloletnie doświadczenie

Wiedza zdobywana przez lata przekłada się na skuteczność. Sprawdź jak oceniają nas Klienci.

 

Tagi opisujące w czym możemy pomóc: Prawnik Węgry, dłużnik Węgry, zadłużenie Węgry, Kancelaria Prawna na Węgrzech, skuteczna windykacja Węgry, zaległe faktury Węgry, firma windykacyjna Węgry, egzekucja Węgry, pomoc prawna Węgry.

Skutecznie i w bezpieczny, legalny sposób

odzyskujemy wierzytelności